--%>
פעילויות חוויתיות - בתי ספר יסודיים
לקראת שנת התש"פ מזמור שיר שמחה להציע לכל בתי הספר  הממלכתיים היסודיים  , את פעילויות הלמידה החוויתיות שלנו ,המשלימות לתכנים הלימודיים של מקצוע תרבות יהודית ישראלית ,כל  מופעי מוסיקה וסדנאות מוסיקליות, מאושרים ומסובסדים בחלקם או במלואן ע"י משרד החינוך.
לאחר כ20 שנות נסיון ואין ספור מופעים מול תלמידים בכל שכבות הגיל , פיתחנו את מופעי המוסיקה שלנו המוצעים כאן כפעילות משלימה מהנה וחוויתית המעצימה את התכנים הנלמדים במקצוע תרבות יהודית ישראלית. 
המופעים שלנו מתאימים לנושאים הבחירה הבאים : 
א. מעגלי חיים וחברה 
ב. יצירות ויוצרים בארון הספרים היהודי-ישראלי
אנו בעיצומה של ההרשמה לקראת שנת התש"פ נשמח להגיע גם אליכם !
 
התזמורת של שמחה - מס' תוכנית 404
התזמורת של שמחה - מס' תוכנית 404 - תרבות יהודית -ישראלית
המופע "התזמורת של שמחה" ,הינו מופע מוסיקלי על תזמורת בית ספרית שהוקמה בבית ספר אי שם בשנות ה-70 בשכונה ירושלמית. תלמידי בית הספר היצטרפו לתזמורת ,בעידודו של שמחה המורה האהוב שלהם למוסיקה ,שמחה האמין בקולו המיוחד של כל אחד מתלמידיו להביא את הניגון שלו האישי לניגון הבית ספרי השלם ולכן עודד את כל אחד מתלמידיו לחקור את שורשיו וללמוד נגינה בכלי נגינה מסורתיים מן המזרח ,כגון : העוד,הסאז,הקאמנצ'ה ,הנאי ואף כלי נגינה מערביים דוגמת האקורדיאון והקלרינט. את לימוד רזי המוסיקה למדו התלמידים מתוך זיקה וכבוד למסורות המוסיקליות שמהן הם הגיעו.
נגני התזמורת ותלמידי בית הספר חשו שייכות לקהילתם ,שעודדה אותם להיות מעורבים בחברה שאליה הם שייכים. במופע נבצע שירים ישראליים המחוברים להוויה הישראלית המאוחדת ,בדגש על שירים המחוברים לנושא המוביל של ערבות הדדית,הזיקה לטבע ולזמנים.
המופע כולל את הפעלת התלמידים בשירה ותיפוף גוף לכל אורך המופע.
המופע בביצוע 2,3 או 4 נגנים וירטואוזיים המחליפים אין ספור כלי נגינה  במהלך כל המופע.

המופע מאושר ע"י משרד החינוך לכיתות ד'-ה' 

הערה : כמות הנגנים תהיה בהתאמה לגודל הקהל

להזמנת המופע נא ליצור קשר עם צוות מזמור שיר 
קרא עוד
עץ ועצה טובה מס' תוכנית 401
עץ ועצה טובה  - מספר תוכנית  401 בתרבות יהודית ישראלית 
במופע עץ ועצה טובה , נאזין למנגינות מזמן רחוק שכולן שיר געגועים לקשר שבין האדם לעולמו ולטבע שמסביבו בבחינת  "כי האדם עץ השדה" ,כפי שהעץ נטוע עמוק באדמה וכולו מלא בהודיה והכרת תודה מעצם מהותו ,כך גם האדם המוכיר תודה לשורשיו, שהצמיחו אותו ,לקהילתו שהוא חלק בלתי נפרד ממנה,ולתחושת הערבות ההדדית המפעמת בו יוכל לפתח יותר ויותר תחושת שייכות,כבוד ואחריות כלפי עמו וארצו שתתגלם לבסוף בפירות של ממש  : אהבת הארץ והעם .
במופע נאזין לשירת הכיסופים לא"י כפי שמופיעים בפיוטים ובשירה המודרנית כגון : שם הרי גולן (רחל ), הו ארצי מולדתי (שאול טשרניחובסקי) ,שמחה גדולה הלילה (משה אליהו) יושב בסן פרנסיסקו על המים (אריק איינשטיין) , נדגיש את  הזיקה בין שורשיו של העץ ואיכות חייו לשורשים שלנו (מסורת,שייכות וזיכרון משותף)  בתור יהודים ובזיקתנו ואהבתנו את הארץ,את עם ישראל בארץ ובתפוצות.
נצא למסע אל המוסיקה העתיקה שנוגנה בכל רחבי המזרח התיכון הקדום בדגש על המוסיקה העתיקה באזור א"י ובמיוחד בירושלים ,נזכיר ונשיר לירושלים "כעיר שחוברה לה יחדיו" כסמל המאחד ומחבר את כל חלקי עם ישראל. 

התלמידים יהיו שותפים לכל אורך המופע בשירה ותיפוף גוף.

ביום המופע בית הספר יוכל להזמין סדנת בניית כלי נגינה מחומרים ממוחזרים כפעילות משלימה למופע המוסיקלי

המופע מאושר ומסובסד ע"י משרד החינוך לכיתות ה'-ו'

לפרטים והזמנה נא ליצור קשר עם צוות מזמור שיר 
 
קרא עוד
מזמור שיר מתמחה בהפקת מופעי מוסיקה בתחום מוסיקת העולם והמוסיקה היהודית על לכל גווניה ולכל הקהלים ,לאחר שנים רבות של ניסיון , פיתחנו דרך אותנטית ליצירת מפגש אמיתי מול כל הקהלים ושכבות הגיל השונות.
מזמור שיר מציעה מגוון עשיר של מופעי מוסיקת עולם ומוסיקה יהודית ,המוסיקאים שלנו הם מהטובים בארץ ובעולם ,ההשקפה שלנו היא להביא מוסיקאים שכבר הוכיחו את עצמם בתחומם ולהעניק למאזין בין אם הוא ילד בגן ובן אם הוא פנסיונר ,איכות מוסיקלית שאיננה מתפשרת ,גובה עיניים ומפגש איכותי שמשאיר תמיד טעם של עוד.אנו מנגישים את המוסיקה מבית אבא הן ממזרח והן ממערב ומעניקים חוויה מוסיקלית איכותית המחברת בין המסורת וערכי היהדות לכאן ועכשיו ומאפשרת לכל הקהלים להזדהות עם שורשיהם ולקבל ולהעריך את המסורת המוסיקלית של האחר.יש לנו מופעי בוקר לבתי הספר מתאימים לכל שכבת גיל ,החל מגנים ועד לתיכונים כולל החינוך המיוחד ,התלמידים לצד אנשי החינוך יושבים מרותקים לכל אורך המופע ויוצאים מהמופעים מלאים עם טעם של עוד. המופעים המוסיקליים לבתי הספר שאנו מקיימים , מתאימים הן לחינוך הממלכתי והן לחינוך הממ"ד. רוב מופעי סל התרבות שלנו מאושרים ומומלצים  ע"י סל תרבות ארצי . מזמור שיר,מקיימת שורת מופעים המיוחדים לכל המשפחה ומתמחה בקיום  מופעים לגיל השלישי ,לחברות ולועדי עובדים ולאירועים ,ניתן להזמין את המופעים שלנו גם דרך פמי פרמיום.

נשמח לסייע ולמצוא  עבורכם את המופע המוסיקלי שמתאים לצרכים המיוחדים שלכם

בברכה ולהשתמע
ארז נטף


 
השאירו לנו הודעה
0524875118
הרשמה לניוזלטר
איך יוצרים איתנו קשר ?
 נייד : 0524875118
ereznataf@gmail.com
mizmorshir.hafakot@gmail.com 
mizmorshir.bandcamp.com
mizmorshir.co.il

 
המוסיקה שלנו בבנדקמפ