חידוש ותיקון בפיוט ושירה העברית - מס' תוכנית 403
חידוש ותיקון בפיוט ןבשירה העברית - מס' תוכנית 403
מופע מוסיקלי - ספרותי החושף בפני התלמידים את חווית משמעות תיקון העולם ,תיקון החברה ומושג ה"תיקון" בכלל תוך כדי הקבלה לעולם הטקסטים והלחנים היהודיים והישראליים.
המופע יאפשר לתלמידים לחוש כיצד טקסטים של שירים מוכרים מקבלים משמעות שונה ולעיתים אף הפוכה מכוונת המשורר,כאשר מתבצעת התערבות במשקל או הלחן שלהם.
נחבר אותם לנושא האחריות האישית על כוחו של הדיבור (שלא ניתן להשיב לאחר שנאמר ) ולעוצמתה על המילה הכתובה ( במיוחד בעידן הפייסבוק / ווצאפ וכו' והרשתות החברתיות ישנה אחריות עצומה של כל אחד לטקסטים שהוא כותב .נשאל שאלה כיצד טקסט יכול להיות מובן אחרת ולעיתים הפוך מכוונת הכותב/המשורר.
האם תמיד ניתן לתקן ? ובהקשר הטקסטואלי כיצד נוכל לתקן טקסט שכבר נכתב ,האם יש לנו אחריות על הטקסט לאחר כתיבתו ופרסומו ?,האם יש לנו אחריות על האחר (על הבנתו את הטקסט שכתבנו ),נחבר את נושא הערבות ההדדית של כל יחיד לחברה ולמדינה .
כחלק מעבודת ההכנה למופע ,התלמידים בשיתוף הצוות החינוכי , יוזמנו להציע "תיקון" לשירים ישראליים אהובים או "תיקון" ללחנים לפיוט/טקסט.

התלמידים ישתתפו באופן פעיל לכל אורך המופע.

המופע מאושר ומסובסד ע"י משרד החינוך לכיתות ח'-ט'

להזמנת המופע מתוך אתר משרד החינוך - פעילויות חוויתיות תרבות יהודית ישראלית
מזמור שיר - חידוש ותיקון בפיוט ושירה העברית - פעילויות חוויתיות תרבות יהודית ישראלית
מזמור שיר - חידוש ותיקון בפיוט ושירה העברית - פעילויות חוויתיות תרבות יהודית ישראלית
מזמור שיר - חידוש ותיקון בפיוט ושירה העברית - פעילויות חוויתיות תרבות יהודית ישראלית
סרטון פרומו מהמופע
מזמור שיר מתמחה בהפקת מופעי מוסיקה בתחום מוסיקת העולם והמוסיקה היהודית על לכל גווניה ולכל הקהלים ,לאחר שנים רבות של ניסיון , פיתחנו דרך אותנטית ליצירת מפגש אמיתי מול כל הקהלים ושכבות הגיל השונות.
מזמור שיר מציעה מגוון עשיר של מופעי מוסיקת עולם ומוסיקה יהודית ,המוסיקאים שלנו הם מהטובים בארץ ובעולם ,ההשקפה שלנו היא להביא מוסיקאים שכבר הוכיחו את עצמם בתחומם ולהעניק למאזין בין אם הוא ילד בגן ובן אם הוא פנסיונר ,איכות מוסיקלית שאיננה מתפשרת ,גובה עיניים ומפגש איכותי שמשאיר תמיד טעם של עוד.אנו מנגישים את המוסיקה מבית אבא הן ממזרח והן ממערב ומעניקים חוויה מוסיקלית איכותית המחברת בין המסורת וערכי היהדות לכאן ועכשיו ומאפשרת לכל הקהלים להזדהות עם שורשיהם ולקבל ולהעריך את המסורת המוסיקלית של האחר.יש לנו מופעי בוקר לבתי הספר מתאימים לכל שכבת גיל ,החל מגנים ועד לתיכונים כולל החינוך המיוחד ,התלמידים לצד אנשי החינוך יושבים מרותקים לכל אורך המופע ויוצאים מהמופעים מלאים עם טעם של עוד. המופעים המוסיקליים לבתי הספר שאנו מקיימים , מתאימים הן לחינוך הממלכתי והן לחינוך הממ"ד. רוב מופעי סל התרבות שלנו מאושרים ומומלצים  ע"י סל תרבות ארצי . מזמור שיר,מקיימת שורת מופעים המיוחדים לכל המשפחה ומתמחה בקיום  מופעים לגיל השלישי ,לחברות ולועדי עובדים ולאירועים ,ניתן להזמין את המופעים שלנו גם דרך פמי פרמיום.

נשמח לסייע ולמצוא  עבורכם את המופע המוסיקלי שמתאים לצרכים המיוחדים שלכם

בברכה ולהשתמע
ארז נטף


 
השאירו לנו הודעה
0524875118
הרשמה לניוזלטר
איך יוצרים איתנו קשר ?
 נייד : 0524875118
ereznataf@gmail.com
mizmorshir.hafakot@gmail.com 
mizmorshir.bandcamp.com
mizmorshir.co.il

 
המוסיקה שלנו בבנדקמפ