התזמורת של שמחה - מס' תוכנית 404
התזמורת של שמחה - מס' תוכנית 404 - תרבות יהודית -ישראלית
המופע "התזמורת של שמחה" ,הינו מופע מוסיקלי על תזמורת בית ספרית שהוקמה בבית ספר אי שם בשנות ה-70 בשכונה ירושלמית. תלמידי בית הספר היצטרפו לתזמורת ,בעידודו של שמחה המורה האהוב שלהם למוסיקה ,שמחה האמין בקולו המיוחד של כל אחד מתלמידיו להביא את הניגון שלו האישי לניגון הבית ספרי השלם ולכן עודד את כל אחד מתלמידיו לחקור את שורשיו וללמוד נגינה בכלי נגינה מסורתיים מן המזרח ,כגון : העוד,הסאז,הקאמנצ'ה ,הנאי ואף כלי נגינה מערביים דוגמת האקורדיאון והקלרינט. את לימוד רזי המוסיקה למדו התלמידים מתוך זיקה וכבוד למסורות המוסיקליות שמהן הם הגיעו.
נגני התזמורת ותלמידי בית הספר חשו שייכות לקהילתם ,שעודדה אותם להיות מעורבים בחברה שאליה הם שייכים. במופע נבצע שירים ישראליים המחוברים להוויה הישראלית המאוחדת ,בדגש על שירים המחוברים לנושא המוביל של ערבות הדדית,הזיקה לטבע ולזמנים.
המופע כולל את הפעלת התלמידים בשירה ותיפוף גוף לכל אורך המופע.
המופע בביצוע 2,3 או 4 נגנים וירטואוזיים המחליפים אין ספור כלי נגינה  במהלך כל המופע.

המופע מאושר ע"י משרד החינוך לכיתות ד'-ה' 

הערה : כמות הנגנים תהיה בהתאמה לגודל הקהל

להזמנת המופע נא ליצור קשר עם צוות מזמור שיר 
סרטון פרומו מהמופע
מזמור שיר מתמחה בהפקת מופעי מוסיקה בתחום מוסיקת העולם והמוסיקה היהודית על לכל גווניה ולכל הקהלים ,לאחר שנים רבות של ניסיון , פיתחנו דרך אותנטית ליצירת מפגש אמיתי מול כל הקהלים ושכבות הגיל השונות.
מזמור שיר מציעה מגוון עשיר של מופעי מוסיקת עולם ומוסיקה יהודית ,המוסיקאים שלנו הם מהטובים בארץ ובעולם ,ההשקפה שלנו היא להביא מוסיקאים שכבר הוכיחו את עצמם בתחומם ולהעניק למאזין בין אם הוא ילד בגן ובן אם הוא פנסיונר ,איכות מוסיקלית שאיננה מתפשרת ,גובה עיניים ומפגש איכותי שמשאיר תמיד טעם של עוד.אנו מנגישים את המוסיקה מבית אבא הן ממזרח והן ממערב ומעניקים חוויה מוסיקלית איכותית המחברת בין המסורת וערכי היהדות לכאן ועכשיו ומאפשרת לכל הקהלים להזדהות עם שורשיהם ולקבל ולהעריך את המסורת המוסיקלית של האחר.יש לנו מופעי בוקר לבתי הספר מתאימים לכל שכבת גיל ,החל מגנים ועד לתיכונים כולל החינוך המיוחד ,התלמידים לצד אנשי החינוך יושבים מרותקים לכל אורך המופע ויוצאים מהמופעים מלאים עם טעם של עוד. המופעים המוסיקליים לבתי הספר שאנו מקיימים , מתאימים הן לחינוך הממלכתי והן לחינוך הממ"ד. רוב מופעי סל התרבות שלנו מאושרים ומומלצים  ע"י סל תרבות ארצי . מזמור שיר,מקיימת שורת מופעים המיוחדים לכל המשפחה ומתמחה בקיום  מופעים לגיל השלישי ,לחברות ולועדי עובדים ולאירועים ,ניתן להזמין את המופעים שלנו גם דרך פמי פרמיום.

נשמח לסייע ולמצוא  עבורכם את המופע המוסיקלי שמתאים לצרכים המיוחדים שלכם

בברכה ולהשתמע
ארז נטף


 
השאירו לנו הודעה
0524875118
הרשמה לניוזלטר
איך יוצרים איתנו קשר ?
 נייד : 0524875118
ereznataf@gmail.com
mizmorshir.hafakot@gmail.com 
mizmorshir.bandcamp.com
mizmorshir.co.il

 
המוסיקה שלנו בבנדקמפ