תרבות יהודית ישראלית
לקראת שנת התש"פ מזמור שיר שמחה להציע לכל בתי הספר הממלכתיים בארץ את פעילויות הלמידה החוויתיות שלנו ,המשלימות לתכנים הלימודיים של מקצוע תרבות יהודית ישראלית ,יש לנו מופעי מוסיקה וסדנאות מוסיקליות, הן לבתי הספר היסודיים והן לחטיבות הביניים.
כל המופעים מאושרים ומסובסדים בחלקם או במלואן ע"י משרד החינוך.
לאחר כ20 שנות נסיון ואין ספור מופעים מול תלמידים בכל שכבות הגיל , פיתחנו את מופעי המוסיקה שלנו המוצעים כאן כפעילות משלימה  לתכנים הנלמדים במקצוע תרבות יהודית ישראלית .
כל ארבעת המופעים שלנו מתאימים לנושאים הבחירה הבאים : 
א. מעגלי חיים וחברה 
ב. יצירות ויוצרים בארון הספרים היהודי-ישראלי
אנו בעיצומה של ההרשמה לקראת שנת התש"פ נשמח להגיע גם אליכם !


 
פעילויות חוויתיות - בתי ספר יסודיים
לקראת שנת התש"פ מזמור שיר שמחה להציע לכל בתי הספר  הממלכתיים היסודיים  , את פעילויות הלמידה החוויתיות שלנו ,המשלימות לתכנים הלימודיים של מקצוע תרבות יהודית ישראלית ,כל  מופעי מוסיקה וסדנאות מוסיקליות, מאושרים ומסובסדים בחלקם או במלואן ע"י משרד החינוך.
לאחר כ20 שנות נסיון ואין ספור מופעים מול תלמידים בכל שכבות הגיל , פיתחנו את מופעי המוסיקה שלנו המוצעים כאן כפעילות משלימה מהנה וחוויתית המעצימה את התכנים הנלמדים במקצוע תרבות יהודית ישראלית. 
המופעים שלנו מתאימים לנושאים הבחירה הבאים : 
א. מעגלי חיים וחברה 
ב. יצירות ויוצרים בארון הספרים היהודי-ישראלי
אנו בעיצומה של ההרשמה לקראת שנת התש"פ נשמח להגיע גם אליכם !
 
קרא עוד
פעילויות חוויתיות - חטיבות ביניים
לקראת שנת התש"פ מזמור שיר שמחה להציע לכל חטיבות הביניים  הממלכתיים בארץ את פעילויות הלמידה החוויתיות שלנו ,המשלימות לתכנים הלימודיים של מקצוע תרבות יהודית ישראלית ,כל מופעי מוסיקה וסדנאות מוסיקליות,מאושרים ומסובסדים בחלקם או במלואן ע"י משרד החינוך.
לאחר כ20 שנות נסיון ואין ספור מופעים מול תלמידים בכל שכבות הגיל , פיתחנו את מופעי המוסיקה שלנו המוצעים כאן כפעילות משלימה  לתכנים הנלמדים במקצוע תרבות יהודית ישראלית.
 המופעים שלנו מתאימים לנושאים הבחירה הבאים : 
א. מעגלי חיים וחברה 
ב. יצירות ויוצרים בארון הספרים היהודי-ישראלי  
אנו בעיצומה של ההרשמה לקראת שנת התש"פ נשמח להגיע גם אליכם !
קרא עוד
מזמור שיר מתמחה בהפקת מופעי מוסיקה בתחום מוסיקת העולם והמוסיקה היהודית על לכל גווניה ולכל הקהלים ,לאחר שנים רבות של ניסיון , פיתחנו דרך אותנטית ליצירת מפגש אמיתי מול כל הקהלים ושכבות הגיל השונות.
מזמור שיר מציעה מגוון עשיר של מופעי מוסיקת עולם ומוסיקה יהודית ,המוסיקאים שלנו הם מהטובים בארץ ובעולם ,ההשקפה שלנו היא להביא מוסיקאים שכבר הוכיחו את עצמם בתחומם ולהעניק למאזין בין אם הוא ילד בגן ובן אם הוא פנסיונר ,איכות מוסיקלית שאיננה מתפשרת ,גובה עיניים ומפגש איכותי שמשאיר תמיד טעם של עוד.אנו מנגישים את המוסיקה מבית אבא הן ממזרח והן ממערב ומעניקים חוויה מוסיקלית איכותית המחברת בין המסורת וערכי היהדות לכאן ועכשיו ומאפשרת לכל הקהלים להזדהות עם שורשיהם ולקבל ולהעריך את המסורת המוסיקלית של האחר.יש לנו מופעי בוקר לבתי הספר מתאימים לכל שכבת גיל ,החל מגנים ועד לתיכונים כולל החינוך המיוחד ,התלמידים לצד אנשי החינוך יושבים מרותקים לכל אורך המופע ויוצאים מהמופעים מלאים עם טעם של עוד. המופעים המוסיקליים לבתי הספר שאנו מקיימים , מתאימים הן לחינוך הממלכתי והן לחינוך הממ"ד. רוב מופעי סל התרבות שלנו מאושרים ומומלצים  ע"י סל תרבות ארצי . מזמור שיר,מקיימת שורת מופעים המיוחדים לכל המשפחה ומתמחה בקיום  מופעים לגיל השלישי ,לחברות ולועדי עובדים ולאירועים ,ניתן להזמין את המופעים שלנו גם דרך פמי פרמיום.

נשמח לסייע ולמצוא  עבורכם את המופע המוסיקלי שמתאים לצרכים המיוחדים שלכם

בברכה ולהשתמע
ארז נטף


 
השאירו לנו הודעה
0524875118
הרשמה לניוזלטר
איך יוצרים איתנו קשר ?
 נייד : 0524875118
ereznataf@gmail.com
mizmorshir.hafakot@gmail.com 
mizmorshir.bandcamp.com
mizmorshir.co.il

 
המוסיקה שלנו בבנדקמפ