מזמור שיר - אודות
מתוך מופע פורים -אנסמבל האחים נטף
ארז נטף
טיבי גולן
יוני שרון,כלי הקשה
יאנוש הורביץ ,נגן אקורדיאון
המופע הירוק ,אנסמבל יהודי צועני
יגל הרוש ,נגן קאמנצ'ה
הכלייזמרים מהמזרח
אליהו דגמי ,נגן סאז וגיטרות
 ב"ה
 
"טוב לאדם להרגיל את עצמו שיוכל להחיות את עצמו עם איזה ניגון, כי ניגון הוא דבר גדול וגבוה מאוד" -  ר' נחמן מברסלב
 
 
מזמור שיר מתמחה בהפקת מופעי מוסיקת עולם ומוסיקה יהודית על לכל גווניה ולכל הקהלים ,לאחר שנים רבות של ניסיון ,פיתחנו דרך אותנטית ליצירת מפגש אמיתי מול כל הקהלים ושכבות הגיל השונות. 
אנו מנגישים את המוסיקה מבית אבא הן ממזרח והן ממערב ומעניקים חוויה מוסיקלית איכותית המחברת בין המסורת וערכי היהדות לכאן ועכשיו ומאפשרת לכל הקהלים להזדהות עם שורשיהם ולקבל ולהעריך את המסורת המוסיקלית של האחר.

החוויות המוסיקליות שלנו כוללות  מופעי סל תרבות,בתחום מופעי מוסיקת העולם דרך מופעים לבתי ספר בתחום המוסיקה היהודית ,מופעי פיוטים ,מופעי מוסיקה ושירה עברית,מופעי סליחות וחגי תשרי ,מופעי בני מצווה ,מופעי הורים ותלמידים ,מופעי פורים ,מופעי סיום שנה ומופעים הקשורים למסורת היהודית ולתרבות ישראלית אקטואלית.
 
מופע סל תרבות לבית ספר כולל בתוכו תוכן חינוכי ערכי אשר מעשיר את החוויה המוסיקלית, לצד החוויה המוסיקלית יש לנו מופעי בוקר לבתי הספר מתאימים לכל שכבת גיל ,החל מגנים ועד לתיכונים ,התלמידים לצד אנשי החינוך יושבים מרותקים לכל אורך המופע ויוצאים מהמופעים מלאים עם טעם של עוד.המופעים המוסיקליים לבתי הספר שאנו מקיימים , מתאימים הן לחינוך הממלכתי והן לחינוך הממ"ד.
רוב מופעי סל התרבות שלנו מאושרים ומומלצים  ע"י סל תרבות ארצי .
 
מזמור שיר,מקיימת שורת מופעים המיוחדים לכל המשפחה ומתמחה בקיום  מופעים לגיל השלישי ,לחברות ולועדי עובדים ולאירועים. ניתן להזמין את המופעים שלנו גם דרך פמי פרמיום.
המוסיקאים הפעילים במופעים השונים הינם מן השורה הראשונה בארץ ובעולם בתחומם.
נשמח לשמוע מכם ולבדוק עמכם איזה מופע מתאים לצרכיכם ולבנות עבורכם את השילוב המוסיקלי הנכון לכם.
 
שיהיו לנו שנים רבות של עשייה מתוך שמחה ,יצירה ושיתוף פעולה פורה 

בברכה ולהשתמע
ארז נטף 
מזמור שיר מתמחה בהפקת מופעי מוסיקה בתחום מוסיקת העולם והמוסיקה היהודית על לכל גווניה ולכל הקהלים ,לאחר שנים רבות של ניסיון , פיתחנו דרך אותנטית ליצירת מפגש אמיתי מול כל הקהלים ושכבות הגיל השונות.
מזמור שיר מציעה מגוון עשיר של מופעי מוסיקת עולם ומוסיקה יהודית ,המוסיקאים שלנו הם מהטובים בארץ ובעולם ,ההשקפה שלנו היא להביא מוסיקאים שכבר הוכיחו את עצמם בתחומם ולהעניק למאזין בין אם הוא ילד בגן ובן אם הוא פנסיונר ,איכות מוסיקלית שאיננה מתפשרת ,גובה עיניים ומפגש איכותי שמשאיר תמיד טעם של עוד.אנו מנגישים את המוסיקה מבית אבא הן ממזרח והן ממערב ומעניקים חוויה מוסיקלית איכותית המחברת בין המסורת וערכי היהדות לכאן ועכשיו ומאפשרת לכל הקהלים להזדהות עם שורשיהם ולקבל ולהעריך את המסורת המוסיקלית של האחר.יש לנו מופעי בוקר לבתי הספר מתאימים לכל שכבת גיל ,החל מגנים ועד לתיכונים כולל החינוך המיוחד ,התלמידים לצד אנשי החינוך יושבים מרותקים לכל אורך המופע ויוצאים מהמופעים מלאים עם טעם של עוד. המופעים המוסיקליים לבתי הספר שאנו מקיימים , מתאימים הן לחינוך הממלכתי והן לחינוך הממ"ד. רוב מופעי סל התרבות שלנו מאושרים ומומלצים  ע"י סל תרבות ארצי . מזמור שיר,מקיימת שורת מופעים המיוחדים לכל המשפחה ומתמחה בקיום  מופעים לגיל השלישי ,לחברות ולועדי עובדים ולאירועים ,ניתן להזמין את המופעים שלנו גם דרך פמי פרמיום.

נשמח לסייע ולמצוא  עבורכם את המופע המוסיקלי שמתאים לצרכים המיוחדים שלכם

בברכה ולהשתמע
ארז נטף


 
השאירו לנו הודעה
0524875118
הרשמה לניוזלטר
איך יוצרים איתנו קשר ?
 נייד : 0524875118
ereznataf@gmail.com
mizmorshir.hafakot@gmail.com 
mizmorshir.bandcamp.com
mizmorshir.co.il

 
המוסיקה שלנו בבנדקמפ