אנסמבל ארז נטף
אנסמבל ארז נטף מגיש פרשנות ייחודית לפיוטים  הנדירים והעתיקים של יהודי תוניסיה, תוך חיבור בין מוזיקת עולם, גרוב ועם קריצה גם למרחבים של ג'אז ומוזיקה עכשווית ואלטרנטיבית.

באנסמבל משתתפים כמה מהנגנים המובילים והפעילים בארץ במרחבי מוזיקת העולם ויוצרים אנסמבל שפועל בדיאלוג יפה ומרשים בין חבריו:  
אילן דמרי (המדרגות) - שירה וקולות; , אליהו דגמי - גיטרות; ערן הורביץ- בס; יאנוש הורביץ - אקורדיון; טיבי גולן-חלילים;יוני שרון -כלי הקשה, ​ארז נטף  - עוד, שירה, גיטרה והפקה מוזיקלית​.

ארז נטף היה פעיל בסצנה האלטרנטיבית של תחילת העשור הקודם (עם ההרכב Bread Project, שאלבומיו יצאו בלייבל LA4 והאלבום Cafeya שיצא בלייבל FACT) והקלטותיו זכו לאהדה רבה בביקורות ובסצנה האלטרנטיבית. מאוחר יותר הוא עבר למחוזות המוזיקה מסורתית והתמחות בעוד ובמסורות מוזיקה שהתפתחו בארצות האסלאם.
מזמור שיר מתמחה בהפקת מופעי מוסיקה בתחום מוסיקת העולם והמוסיקה היהודית על לכל גווניה ולכל הקהלים ,לאחר שנים רבות של ניסיון , פיתחנו דרך אותנטית ליצירת מפגש אמיתי מול כל הקהלים ושכבות הגיל השונות.
מזמור שיר מציעה מגוון עשיר של מופעי מוסיקת עולם ומוסיקה יהודית ,המוסיקאים שלנו הם מהטובים בארץ ובעולם ,ההשקפה שלנו היא להביא מוסיקאים שכבר הוכיחו את עצמם בתחומם ולהעניק למאזין בין אם הוא ילד בגן ובן אם הוא פנסיונר ,איכות מוסיקלית שאיננה מתפשרת ,גובה עיניים ומפגש איכותי שמשאיר תמיד טעם של עוד.אנו מנגישים את המוסיקה מבית אבא הן ממזרח והן ממערב ומעניקים חוויה מוסיקלית איכותית המחברת בין המסורת וערכי היהדות לכאן ועכשיו ומאפשרת לכל הקהלים להזדהות עם שורשיהם ולקבל ולהעריך את המסורת המוסיקלית של האחר.יש לנו מופעי בוקר לבתי הספר מתאימים לכל שכבת גיל ,החל מגנים ועד לתיכונים כולל החינוך המיוחד ,התלמידים לצד אנשי החינוך יושבים מרותקים לכל אורך המופע ויוצאים מהמופעים מלאים עם טעם של עוד. המופעים המוסיקליים לבתי הספר שאנו מקיימים , מתאימים הן לחינוך הממלכתי והן לחינוך הממ"ד. רוב מופעי סל התרבות שלנו מאושרים ומומלצים  ע"י סל תרבות ארצי . מזמור שיר,מקיימת שורת מופעים המיוחדים לכל המשפחה ומתמחה בקיום  מופעים לגיל השלישי ,לחברות ולועדי עובדים ולאירועים ,ניתן להזמין את המופעים שלנו גם דרך פמי פרמיום.

נשמח לסייע ולמצוא  עבורכם את המופע המוסיקלי שמתאים לצרכים המיוחדים שלכם

בברכה ולהשתמע
ארז נטף


 
השאירו לנו הודעה
0524875118
הרשמה לניוזלטר
איך יוצרים איתנו קשר ?
 נייד : 0524875118
ereznataf@gmail.com
mizmorshir.hafakot@gmail.com 
mizmorshir.bandcamp.com
mizmorshir.co.il

 
המוסיקה שלנו בבנדקמפ