אנסמבל האחים נטף
 
אנסמבל האחים נטף  הינם הרכב מוזיקלי המנגן ומעלה מופעים לבתי ספר ולקהל הרחב מזה שנים רבות בארץ ובכל רחבי העולם, לכלל המגזרים . האחים נטף מתמחים במוסיקה יהודית מן המזרח עם השפעות של מוסיקה כליזמרית- חסידית, מוסיקה צוענית, מוסיקה הודית ומוסיקה קלאסית מן המזרח ומהמערב.

אנסמבל האחים נטף מנגנים בכלי נגינה אותנטיים כגון ,סאז (כלי פריטה טורקי) ,טאר (כלי פריטה פרסי) ,קאוול (חליל בלקני) בנסורי (חליל הודי), עוד, נאי (חליל תורכי),זורנה ועוד ,ויוצרים שילוב מרתק ומסקרן עם מגוון כלי הקשה מרחבי העולם, וכלי נגינה מערביים כגון אקורדיון וקלרינט.

המוסיקה של אנסמבל האחים נטף משלבת מוסיקה עתיקה ,מסורתית ועממית  שספגו בבית הסבא שלהם בשכונת קטמון שבירושלים 

במהלך השנים חברו אל אנסמבל האחים נטף מוסיקאים רבים המגיעים מסגנונות מוסיקליים רבים כגון מוסיקת הכלייזמר ,המוסיקה השבטית ומוסיקת הג'אז והבוסה נובה.


האחים נטף הינם הרכב הבית של מזמור שיר להאזנה למוסיקה של האחים נטף לחצו כאן


 
מזמור שיר מתמחה בהפקת מופעי מוסיקה בתחום מוסיקת העולם והמוסיקה היהודית על לכל גווניה ולכל הקהלים ,לאחר שנים רבות של ניסיון , פיתחנו דרך אותנטית ליצירת מפגש אמיתי מול כל הקהלים ושכבות הגיל השונות.
מזמור שיר מציעה מגוון עשיר של מופעי מוסיקת עולם ומוסיקה יהודית ,המוסיקאים שלנו הם מהטובים בארץ ובעולם ,ההשקפה שלנו היא להביא מוסיקאים שכבר הוכיחו את עצמם בתחומם ולהעניק למאזין בין אם הוא ילד בגן ובן אם הוא פנסיונר ,איכות מוסיקלית שאיננה מתפשרת ,גובה עיניים ומפגש איכותי שמשאיר תמיד טעם של עוד.אנו מנגישים את המוסיקה מבית אבא הן ממזרח והן ממערב ומעניקים חוויה מוסיקלית איכותית המחברת בין המסורת וערכי היהדות לכאן ועכשיו ומאפשרת לכל הקהלים להזדהות עם שורשיהם ולקבל ולהעריך את המסורת המוסיקלית של האחר.יש לנו מופעי בוקר לבתי הספר מתאימים לכל שכבת גיל ,החל מגנים ועד לתיכונים כולל החינוך המיוחד ,התלמידים לצד אנשי החינוך יושבים מרותקים לכל אורך המופע ויוצאים מהמופעים מלאים עם טעם של עוד. המופעים המוסיקליים לבתי הספר שאנו מקיימים , מתאימים הן לחינוך הממלכתי והן לחינוך הממ"ד. רוב מופעי סל התרבות שלנו מאושרים ומומלצים  ע"י סל תרבות ארצי . מזמור שיר,מקיימת שורת מופעים המיוחדים לכל המשפחה ומתמחה בקיום  מופעים לגיל השלישי ,לחברות ולועדי עובדים ולאירועים ,ניתן להזמין את המופעים שלנו גם דרך פמי פרמיום.

נשמח לסייע ולמצוא  עבורכם את המופע המוסיקלי שמתאים לצרכים המיוחדים שלכם

בברכה ולהשתמע
ארז נטף


 
השאירו לנו הודעה
0524875118
הרשמה לניוזלטר
איך יוצרים איתנו קשר ?
 נייד : 0524875118
ereznataf@gmail.com
mizmorshir.hafakot@gmail.com 
mizmorshir.bandcamp.com
mizmorshir.co.il

 
המוסיקה שלנו בבנדקמפ